Sıkça Sorulan Sorular

Satışa sunduğunuz ürünler garantili mi?

 

İlgili ürün açıklamalarında aksi belirtilmediği sürece tüm ürünlerimiz 24 ay distribütör firma garantilidir.

 

Beğenmediğim bir ürünü iade edebilir miyim?

 

Tabii ki. Ürünlerimizden memnun kalmamanız hâlinde, 14 gün içerisinde iade edebilir ve ödeme iadesi alabilirsiniz.

 

Bazı ürün gruplarında iade koşulları yasalarca belirli kurallara bağlanmıştır. Konu ile ilgili detaylı bilgi almak için garanti ve iade sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Hızlı Kargo logolu ürünler gerçekten 30 dakikada mı kargolanıyor?

 

Hızlı Kargo logolu ürünler, merkez depo stoğumuzda hazırda bulunan ürünlerimizdir. Bu ürünlerden, hafta içi her gün (resmi tatiller hariç) saat 16:00'dan önce vereceğiniz siparişler, en erken 30 dakika içinde hazırlanır ve kargoya teslim edilir.

 

Hızlı Kargo logolu ürün siparişlerinizin 30 dakika içinde adresinize kargolanabilmesi için, aynı sipariş içerisinde Hızlı Kargo logolu olmayan herhangi bir ürün bulunmamalıdır. Ayrıca, Hızlı Kargo logolu ürünlerden vereceğiniz adetli siparişlerde, 30 dakikada kargolama fırsatı sunamayabiliriz. Merkez depo stoğumuz siparişinizdeki ürün miktarını karşılamak için yeterliyse aynı gün, merkez depo stoğumuzda söz konusu ürünlerden yeterli stoğun bulunmaması hâlinde ise eksik ürünler tedarikçi depolardan temin edildikten sonra (ortalama 24 saat) adresinize kargolama yapılmaktadır.

 

Hızlı Kargo logolu ürün siparişi vermek ve siparişinizin adresinize 30 dakika içerisinde kargolanmasını istiyorsanız; siparişiniz içinde Hızlı Kargo logolu olmayan hiçbir ürün bulunmaması, siparişinizde aynı üründen birkaç adet bulunuyorsa, ürünlerin 30 dakikada kargoya teslim edilip edilemeyeceği konusunda müşteri hizmetlerimizden onay almış olmanız gerekmektedir.

 

Belirtilen 30 dakikalık kargolama süresi, ürünün kargoya teslim edilmesi için mümkün olabilecek en kısa süredir. Kargolamanın kesinlikle 30 dakika içerisinde yapılacağına dair taahhüdümüz bulunmamaktadır. Söz konusu ürünler için kargolama süresi minimum 30 dakika, maksimum 24 saattir.

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır